![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082018286529.jpg)
Слідчі встановили особи двох російських окупантів, які обкрадали мирних жителів на Харківщині.
Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора України, випадки крадіжок були ще на початку березня, в селі Руські Тишки Харківського району, яке на той час перебувало під контролем окупантів.
Так, старший стрілець і старший розвідник 25-ої мотострілецької бригади ЗС РФ проникли до одного з приватних будинків. Звідти вони викрали дорогоцінні прикраси та особисті речі. Серед "трофеїв" окупантів – ювелірні вироби із золота та срібла, ноутбук і колекція старовинних монет.
Накрадене майно не могло бути використано у військових цілях, тобто підозрювані викрали речі у цивільних виключно з метою особистої наживи, тим самим порушили вимоги Женевської конвенції.