![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090612491188.png)
У Луцьку відбулось судове засідання стосовно прикордонника, котрий випадково вистрелив у свого колегу.
Про це повідомляє ZAXID.NET.
Інцидент трапився на зупинці громадського траспорту у селі Піща, Шацької громади. Як відомо чоловік, направив пістолет на свого колегу та з необережності вистрелив. У потерпілого виявили кульове поранення живота, внаслідок чого була прострелена печінка.
Слідчі відкрили провадження за частиною 1 ст. 414 КУК, порушення правил поводження зі зброєю, що передбачає до 3 років позбавлення волі.
Обвинувачений у суді повністю визнав свою провину та просив аби суд виніс несуворе покарання. Потерпілий в свою чергу також наполягав на не суворому покаранні для свого колеги.
В результаті розгляду суддя Катерина Камінська визнала прикордонника винним та призначила рік службового обмеження із забороною у підвищенні звання та посади. Також згідно вироку суду, прикордоннику не зарахується цей рік, як стаж роботи, а із заробітньої платні 10% буде вираховано в дохід держави, окрім того чоловік повинен сплатити 5 тис гривень за експертизи.