Рівненська обласна прокуратура підтримала публічне обвинувачення жителя Донеччини, який брав участь у терористичній організації.
Інформують у СБУ Рівненщини.
У ході слідства встановили, що 23-річний уродженець міста Святогірськ, сповідуючи проросійські погляди, у березні 2017 року добровільно вступив до «Республіканської Гвардії» терористичної організації «ДНР» та брав активну участь у її діяльності.
Там він співпрацював із представником ФСБ РФ, за завданням якого через 2 роки обвинувачений вступив на військову службу у ЗС України.
Будучи українським військовослужбовцем завербований агент передавав інформацію військового характеру про особовий склад та морально-психологічний стан військ, місця розташування військової техніки ЗСУ, складів зброї та паливно-мастильних матеріалів, а також дані про малозахищені місця військової частини для проникнення на її територію.
Водночас, під тиском беззаперечних доказів обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі, а також сприяв досудовому розслідуванню та надав ґрунтовні покази щодо інших членів терористичної організації "ДНР".