Прокурори Рівненщини допомогли засудити 23-річного донеччанина за держзраду та участь в "ДНР"

Фото ілюстративне

Рівненська обласна прокуратура підтримала публічне обвинувачення жителя Донеччини, який брав участь у терористичній організації.

Інформують у СБУ Рівненщини.

У ході слідства встановили, що 23-річний уродженець міста Святогірськ, сповідуючи проросійські погляди, у березні 2017 року добровільно вступив до «Республіканської Гвардії» терористичної організації «ДНР» та брав активну участь у її діяльності.

Там він співпрацював із представником ФСБ РФ, за завданням якого через 2 роки обвинувачений вступив на військову службу у ЗС України.

Будучи українським військовослужбовцем завербований агент передавав інформацію військового характеру про особовий склад та морально-психологічний стан військ, місця розташування військової техніки ЗСУ, складів зброї та паливно-мастильних матеріалів, а також дані про малозахищені місця військової частини для проникнення на її територію.

Водночас, під тиском беззаперечних доказів обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі, а також сприяв досудовому розслідуванню та надав ґрунтовні покази щодо інших членів терористичної організації "ДНР".

Читайте також