Протест на Відінській у Рівному: міський голова прокоментував

Учора на вулиці Відінській у Рівному мешканці одного з будинків влаштували акцію протесту. Люди безперевно рухалися пішохідним переходом, блокуючи рух транспорту.

Причина – неможливість потрапити до технічних приміщень і змінити тиск в мережах будинку. Про це ми писали тут: У Рівному люди кричали "Ганьба" та блокували рух транспорту (+ФОТО)

Міський голова Рівного Олександр Третяк у неділю виїхав на місце події та поспілкувався з мешканцями, які пояснили, що власними силами не можуть вирішити це питання. На той момент власника підвальних приміщень на місці вже не було.

Сьогодні, 18 січня, відбулася зустріч міського голови з Володимиром Процюком та головою ОСББ Оленою Шинкарьовою. Після перемовин вдалося домовитися, що вже о 10 годині було надано доступ до підвального приміщення майстрам Домової Служби, які обслуговують це ОСББ.

«Під час зустрічі я чітко висловив свою позицію, що вхід до мереж має бути відкритим без жодних умов та компромісів. Адже загроза залишити мешканців без тепла повинна бути негайно усунена. У разі незгоди ми були готові до радикальних методів, але зараз ситуація врегульована, - зауважив міський голова Рівного Олександр Третяк. - Але ми і далі будемо тримати на контролі цю ситуацію, щоб ніхто з мешканців у Рівному не був у заручниках приватних осіб. Тим паче ще й вимагав за це гроші».

Надалі буде прийнято рішення, як врегулювати це питання, щоб подібних ситуацій не виникало в подальшому.