Ватажок бойовиків "ДНР" Денис Пушилін учора прибув до Білорусі.
Про це повідомляє Беларускі Гаюн.
Зокрема він поклав вінки у Брестській Фортеці. Разом із ним були присутні секретар генради партії «Єдиної Росії» Андрій Турчак, посол рф у РБ Борис Гризлов та ціла делегація так званої «ДНР».
Зазначається, що Пушилін у своєму телеграм-каналі написав пост, присвячений відвідуванню Бресту, де заявив, що «сьогодні настав час знову звільняти російські міста, засновані російськими людьми» і перерахував серед них Київ, Чернігів, Полтаву, Одесу, Дніпро, Харків, Запоріжжя та Луцьк.