Рівне Медіа

Що приготували зірки: гороскоп на 9 червня для всіх знаків Зодіаку

фото - ілюстративне/відкриті джерела

Овен

Необхідно підготуватися до дуже несприятливого дня. Ви можете зіткнутися з випробуваннями. Можливо, ви емоційно оновитеся. Загрожують конфліктні ситуації з керівництвом чи з колегами. Не чекайте перемоги. Ймовірно, доведеться вибирати – гординя чи справедливість. Якщо будете працювати – не розраховуйте на те, що досягнете бажаного. Наслідки можуть бути несподіваними. Настав час для вичікування. Не варто перебувати у темряві та у натовпі. Післяобідній час присвятіть членам своєї сім'ї.

Телець

Якщо будете займатися робочими питаннями, будуть потрібні максимальна організованість, дисциплінованість та зосередженість. Якщо у минулому ви припустилися якихось помилок, саме час їх виправити. Серйозні проблеми, що виникли у робочій сфері, можна вирішити.

Близнюки

Чекайте того, що у робочій сфері зможете зробити дуже багато. Працездатність буде на висоті. Вам під силу будь-які справи. Можете братися за справи, у яких потрібно серйозно концентруватися. Готуйтеся до несподіванок зі знаком "плюс" чи "мінус". У робочій сфері потрібно бути максимально організованими, дисциплінованими та зібраними.

Рак

Якщо хочете, щоб кінець тижня був менш напруженим та на вашому шляху стало менше перешкод, – виправте помилки, яких припустилися у минулому, і розпрощайтеся з серйозними проблемами. Ваша увага може бути зайнята сімейними стосунками та своїм домом. Знайдіть час для дітей. Поступово ви станете краще почуватися.

Лев

Варто готуватися до дуже несприятливого дня. Ви можете зіткнутися з неприємними несподіванками. Загрожують проблеми у робочій сфері. Можливі конфліктні ситуації з членами колективу чи з керівництвом. Не варто очікувати перемоги у конфлікті. Можливо, потрібно буде вибирати – гордість чи пошук зручного рішення для всіх. Положення у кар'єрній сфері може змінитися.

Діва

Можливо, день буде дуже несприятливим. Ви можете думати, що все, що було створено, йде прахом. Ймовірно, ви не захочете щось змінити, і на зміни сил у вас не буде. Протипоказані відчайдушні дії, навіть якщо від вас їх будуть вимагати. Не варто чогось домагатися. Настав час вичікувати.

Терези

Можете присвятити час справам, пов'язаним з паперами. Можна підписувати договори, пов'язані з фінансами. Можливо, потрібно буде кудись поїхати у справах. Якщо ви про щось мріяли щодо людини протилежної з вами статі, – бажання можна втілити у життя. Приємна несподіванка чи прихід друзів – все це може допомогти відпочити та позбутися напруги.

Скорпіон

День може бути сильним в енергетичному плані. Загрожують небезпеки та травми. Проблеми, які були у травні, можуть стати гострішими. Готуйтеся до випробувань. Можливо, вас перевірятимуть на міцність. Якщо хочете бути на висоті, дотримуйтеся таких правил, – залишайтеся незалежними, проявляйте витримку й винахідливість та будьте обережні.

Стрілець

Будьте готові до того, що у робочій сфері необхідно буде "вмикати" максимальну організованість, дисципліну та зібраність. Можливо, вам під силу "закрити" старі проколи. Є шанс розібратися з серйозними проблемами. Через ілюзії та прорахунки може несподівано "схуднути" гаманець, загрожує серйозне покарання від керівництва. Якщо вранці буде похмуро – сон стане реальністю.

Козеріг

Варто очікувати дуже несприятливого дня. Можливо, ви почнете пошуки у духовній сфері, станете інакше дивитися на якісь цінності. Через пошуки ви можете неправильно витрачати життєві сили. Постарайтеся не надто сильно викладатися. Не варто втручатися у конфліктні ситуації. Якщо втрутитеся у конфлікт – загрожує найплачевніша ситуація. У середу варто вичікувати.

Водолій

Готуйтеся до того, що свою позицію потрібно буде захищати. Партнери підприємців можуть зайняти жорстку позицію. Готуйтеся до того, що угоди, укладені у минулому, доведеться переглянути. Якщо чимось займаєтеся – не чекайте миттєвого результату. Плоди діяльності світять в останні дні місяця. Вам можуть допомогти покровителі.

Риби

Ви можете подумки повернутися у те, з чим вже стикалися. Ви можете розглядати старі явища та події. Ви можете зустріти давнього знайомого, який нагадає про якусь неприємну подію з минулого. Можна знову зануритися у давній негатив. Постарайтеся зрозуміти, що зробили не так. Можливо, не вдасться поєднати приємне з корисним.

Джерело: Главред

Читати також