Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Що слід зробити, щоб орхідея почала випускати нові стрілки та гарно цвісти

Ілюстративне фото

Для цвітіння орхідеї потрібно знати деякі корисні хитрощі, які допоможуть квітці випустити нові пагони. Інколи трапляється, що з квітконоса не розпускаються квіти, тоді господині журяться й починають шукати вирішення цієї проблеми.

Через різкий перепад температур, квітка перестає розвиватися й рости. Таке буває, коли вона спочатку росте у теплому приміщенні, а потім її перенесли у більш холодну кімнату.

Ідеальна температура для утримання орхідеї повинна бути 12 градусів, а коливання температур має бути в межах від 4 до 6 градусів.

Обов’язково вносьте у ґрунт стимулятори росту — «Янтар», «Епін» чи «Циркон». Для першого використання стимулятора потрібно його розчинити у воді й зменшити порцію у 2 рази, ніж зазначено на упаковці.

Перед застосуванням спеціальних добрив, які підживлюють квітку, необхідно полити землю. Якщо помітите, що на стінках горщика зник конденсат, можете знову зволожити землю. Пам’ятайте, що першу порцію рекомендовано зменшити у 2 рази. Важливо, щоб між підгодовуванням й стимуляцією була перерва у 2 тижні.

Як тільки з’являються бутони, варто припинити підгодівлю орхідеї, а вже потім все це можна відновити після цвітіння.

Джерело: "Доброта"

Читати також