Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Щоб не допустити подібної трагедії у майбутньому: у Рівному ініціюють створення комісії для розслідування пожежі на ринку

У Рівному сьогодні зранку сталась пожежа на центральному ринку, яка забрала життя двох людей. Ще двоє осіб постраждали. У зв'язку із цим у місті планують створити комісію для розслідування інциденту.

Про це повідомив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян:

"Наявність жертв вимагає проведення детального розслідування причин трагедії. Моя вимога - невідкладно створити міжвідомчу комісію із залученням широкого кола експертів й представників депутатського корпусу. Маємо зробити все можливе та неможливе, аби не допустити подібної трагедії у майбутньому".

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.