Рівне Медіа

Синоптики розповіли, коли рівнянам чекати весняного тепла (+ВІДЕО)

Фото - Комсомольская правда

У лютому денні температури фактично не опускалися нижче нуля. Та й дощів у лютому майже немає. Чи це вже весна – ТСН. Тиждень зібрав всі прогнози: метеорологічні й народні. Тенденція до потепління продовжуватиметься. У понеділок, 18 лютого, сонце чергуватиметься  із хмарами всюди, крім Сходу. А з вівторка сяятиме всюди. Температура повітря на Заході найближчими днями триматиметься в межах 5-8 градусів тепла. На Півночі й у Центрі - +2...+4. На Півдні до +8. На Сході температура повітря підніметься лише на трішечки вище нуля - 0...+2.

Львівська бабачиха-віщунка Маруся наворожила початок весни із середини березня, на відміну від харківського Тимка, який напрогнозував весну аж на квітень. Але науковці кажуть: Марусині прогнози останні кілька років збувались. Тож їм вірити можна.

Та й народна прикмета це підтверджує. На Стрітення весна перемогла зиму. Весна, здається, вже на порозі. Але не поспішайте ховати свої теплі речі далеко, бо в перші тижні березня синоптики ще обіцяють недовготривалі повернення зими зі снігом і морозами.

Читати також