Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Студентам рівненського училища прививають любов до читання

Працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді завітали до учнів вищого професійного училища №1 міста Рівного на урок історії. Мета візиту – популяризація українських книг та читання. Обрали твори з виразним історичним тлом. 

Ведуча запропонувала обговорити декілька текстів: Володимира Малика «Князь Кий», Василя Шкляра «Залишенець» та Світлани Алексієвич «Цинковий хлопчик».

Спікерка розповідала про книги, які мають яскраве історичне тло, описують періоди та певних діячів. А також обмінялися думками про історичну достовірність та роль авторських художніх домислів.

Молоді люди окремо зупинилися на творчості відомого українського письменника Василя Шкляра. Ті, хто вже знають його роман «Залишенець», порадили переглянути фільм «Чорний ворон», проте зазначили, що для початку варто прочитати книгу.

Фахівці Рівненської обласної бібліотеки для молоді переконані, що такі зустрічі привертають увагу молоді до сучасної української книги, тож планують продовжити сесію таких літературних зустрічей.

За інформацією Рівненської облради.

Читати також