![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080414565885.jpg)
Псевдозаступнику мера окупованого Бердянська повідомили про підозру за співпрацю з російськими окупантами.
Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора України, після окупації Бердянська місцевий мешканець погодився на співпрацю з країною-агресором і добровільно зайняв запропоновану рашистами псевдопосаду заступника мера по інфраструктурі, житлово-комунальному господарству і паливно-енергетичному комплексу.
Підозрюваний, використовуючи надані йому владні повноваження, здійснює керівництво за визначеними напрямами діяльності у проголошеному окупаційною адміністрацією РФ органі влади – мерії Бердянська.