Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Таких темпів госпіталізації ми до цього не мали" - Олена Гандзюк про ситуацію у "ковідних" лікарнях

Фото - Слово і Діло

У Рівненській області вчора зареєстрували рекордну кількість хворих за добу – 865. З них 60 – діти. Це свідчить про те, що штам «Дельта» вражає людей і молодшого віку. Також за останній тиждень в регіоні померли більше шести десятків людей.

Водночас в області стрімко зростає заповненість ліжок. На сьогодні це 67%. Про це повідомила координаторка вакцинації в області Олена Гандзюк.

«З 1837-ми ліжок у нас заповнено 1237, високий рівень заповненості. За попередню добу в нас виписано 78 людей, а госпіталізовано 183. Таких темпів госпіталізації ми до цього не мали. Що стосується завантаженості ліжок, вона надзвичайно висока, зокрема у Рівненській центральній міській лікарня – 83%, Здолбунівська – 82%, Костопільська – 71%, обласна лікарня – 91%, Дубровицька – 84%, Рокитнівській - 94%, Рівненській міській лікарні № 2 - 98%», - додала Олена Гандзюк.

Крім того, у пологовому будинку в місті Дубно перебувають 18 вагітних жінок, у котрих виявили коронавірус.

Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА звернувся до МОЗУ щодо включення в резервну хвилю Радивилівської та Корецької лікарень.

Читати також