Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Топ-7 ідей для активного відпочинку взимку

Морози — не привід «впадати у сплячку» і відкладати цікаве дозвілля до тепліших часів! Незважаючи на погоду, взимку для всієї родини можна знайти величезну кількість розваг у будь-якому місті. Особливо радимо активні види дозвілля, що допомагають тримати тіло та розум у тонусі.

Найкращі зимові розваги

  1. Катання на лижах чи сноуборді. Хоча таке дозвілля потребує деяких спеціальних навичок, вчитися ніколи не пізно! У таких великих містах, як Київ, Харків працюють цілі лижні комплекси, де можна орендувати спорядження, скористатися послугами кваліфікованого інструктора та знайти схили до душі. Проте найкращим рішенням стане відпочинок у Карпатах, де вам будуть доступні справжні гірські траси. Дивовижно красиві пейзажі та кришталево чисте повітря стануть приємним бонусом.

  2. Катання на санчатах, сноутюбінгах. Це надзвичайно веселе дозвілля, що не вимагає особливої фізичної підготовки та здатне підняти настрій будь-кому. Можна скористатися спеціальними санними трасами або найближчим зручним схилом. Перший варіант — кращий, адже такі локації повністю облаштовані, мають однорідний рельєф та дивовижну довжину. Наприклад, санна траса Буковелю простягається приблизно на 3 км.

  3. Катання на ковзанах. Вийти на кригу пропонують чимало торговельних центрів, а у великих містах щозими заливають каток просто неба. Це чудова розвага для одного, романтичне дозвілля для пари, весела пригода для родини.

  4. Прогулянки верхи. Коні — неймовірно доброзичливі тварини, спілкування з якими незмінно дарує радість не тільки дітям, а й дорослим. Поїздка верхи відкриє вам знайомі місця з незвичайного ракурсу. Прогулянка улюбленим парком або звичайним лісом стане казковою пригодою.

  5. Екскурсійні програми. Обирайте найкращий варіант з огляду на власний бюджет. Це можуть бути екскурсії вашим рідним містом, виїзні заходи або самостійна мандрівка. Сучасні музеї, історико-культурні центри, заповідники та навіть деякі підприємства (наприклад, фабрика ялинкових іграшок) пропонують цікаві насичені програми.

  6. Прогулянки на свіжому повітрі. Взимку так хочеться лишитися у затишку й теплі рідної оселі, проте променад допоможе вам збадьоритися, насолодитися красою величних природних пейзажів або вечірніми панорамами міста. Аби прогулянки не приїдалися, кожного разу обирайте новий напрямок і досліджуйте його. Ви будете здивовані тим, скільки несподіванок на вас чекає!

  7. Не забувайте і про святкові заходи у вашому місті! Це можуть бути ярмарки, конкурсні програми, безкоштовні концерти, народні гуляння та інші цікаві розваги, що підіймають настрій навіть у найсуворіші морози. Не варто просиджувати зиму вдома, вирушайте назустріч пригодам!

  8. Зимова риболовля. Це справжній клуб за інтересами і необов’язково чоловічий! Аби такий похід пройшов вдало, варто ретельно готуватися до поїздки. Найкращим рішенням буде запросити людину, яка вже має досвід зимової рибалки та знає, де орендувати необхідне спорядження.

Читати також