Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У двох пасажирів не було "ковідних" документів: на Рівненщині судили диспетчерку служби перевезень

У Корецькому районному суді розглянули постанову про порушення карантину перевізником "Деймос". Відповідальною особою вказано диспетчерку даної служби перевезення - саме її викликали до суду.

Зокрема, на трасі Київ-Чоп на Рівненщині 25 жовтня зупинили автівку Mersedes Benz даної фірми, яка здійснювала нерегулярні перевезення пасажирів. У салоні авто було дві особи, у яких не виявилось сертифікату про вакцинацію чи негативного тесту ПЛР. На той час Рівненщина перебувала у "помаранчевій" карантинній зоні і наявність даних документів була обов'язковою.

Диспетчерка даної фірми-перевізника не з'явилась до зали суду, хоча була повідомлена про дату та місце проведення засідання. Жінка подала клопотання про закриття провадження через відсутність складу правопорушення.

Обвинувачена мотивувала дане клопотання тим, що ніби то під час посадки у всіх пасажирів були необхідні документи. Однак, під час зупинки мікроавтобуса правоохоронцями у двох осіб не запрацював додаток "Дія" і сертифікати про вакцинацію не відкрилися (через технічні збої чи відсутність Інтернету).

Згодом додаток запрацював, однак патрульні не відреагували на це. На підтвердження наявності дозвільних документів долучила до пояснень скріншоти внутрішніх сертифікатів COVID-19 пасажирів.

Крім того, жінка зазначила, що вона є найманим працівником - диспетчером. Тобто, не є суб'єктом господарювання і відповідальною за дане порушення.

Також, протокол про адміністративне правопорушення має бути складений не пізніше 24 годин з моменту виявлення особи-порушника. Однак, у даній ситуації саме порушення було зафіксоване 21 жовтня, а складено протоколо 25 жовтня (з порушенням строків).

Суд прийняв рішення закрити дане провадження через відсутність у дії працівниці служби перевезення складу адміністративного правопорушення.

Читати також