Прикордонники кілька годин розшукували ухилянта із Запоріжжя, який заблукав у горах Закарпаття

Вночі прикордонникам надійшла інформація від поліції про те, що у прикордонні, в районі гори Плішка, заблукала невідома особа. 

Про це повідомляє ДПСУ. 

Як виявилось, до поліцейських із проханням про допомогу звернувся чоловік, який вдень блукаву у горах у пошуках лінії кордону з ЄС, а з настанням ночі взагалі втратив орієнтир та був змушений звернутися по допомогу.

Чоловікові пощастило, що був сигнал мобільної мережі та йому вдалося зателефонувати правоохоронцям.

До його пошуків залучили прикордонні наряди прилеглих підрозділів та розшукових собак. Правоохоронцям спільно зі співробітниками ДСНС вдалося розшукати заблукалого «туриста» за декілька кілометрів від держрубежу сьогодні вночі.

22-річний українець, уродженець Запоріжжя, мав намір незаконним шляхом дістатися країн ЄС, однак переоцінив власні сили та вміння з орієнтування на місцевості. Він розповів правоохоронцям, що прямував до Чехії, щоб знайти роботу та уникнути мобілізації.

Наразі життю та здоров’ю чоловіка нічого не загрожує, проте це не звільняє його від відповідальності.

Під час перевірки прикордонники встановили, що чоловіку вже неодноразово цього року відмовляли у пропуску через кордон в пунктах пропуску «Шегині» та «Рава-Руська».

Мандрівника прикордонники затримали та помістили у пункт тимчасового тримання. Його буде притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону.

Окрім того, у діях чоловіка вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ст. 336 ККУ «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період».

Читайте також