У Києві СБУ ліквідувала схему розкрадання захисного спорядження Нацгвардії на понад 8 млн грн

У Києві СБУ ліквідувала схему незаконного продажу захисного спорядження, яке ввозили з-за кордону як гуманітарну допомогу для українських військових. 

Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

Як зазначається, організатори оборудки намагались нелегально реалізувати майже 2 тис. пластин для бронежилетів, шоломів та іншої військової амуніції на загальну суму понад 8 млн грн.

Крім того у зловмисників вилучено 120 тис. підготовлених до збуту незареєстрованих набоїв до вогнепальної зброї.

За даними слідства, протиправну діяльність організували керівник спеціалізованої мережі магазинів з продажу військового спорядження та директор столичної комерційної структури. Учасники схеми завезли в Україну та здійснили митне оформлення оптової партії захисного спорядження нібито для потреб одного з підрозділів Національної гвардії.

Після цього, вони відвантажували продукцію на власні склади і незаконно продавали її через підконтрольну торговельну мережу.

У межах кримінального провадження, в офісних та складських приміщеннях зловмисників проведено обшуки. Вилучене військове спорядження буде передано українським захисникам.

Наразі обом організаторам оборудки повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також