Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У місті на Рівненщині встановили арки, які прикрасять ілюмінацією

У центральному сквері Здолбунова встановили ковані арки, які згодом оздоблять новорічною ілюмінацією.

Про це повідомили на сайті Здолбунівської територіальної громади.

На початку літа 2021 року було визначено трьох переможців конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Здолбунівська громада». Нагадаємо, що учасниками конкурсу були громадські організації та ОСББ. Одним з трьох переможців став проєкт під назвою «Паркова алея «ZимаLіто» від ГО «Жінки в громаді». Саме ковані арки є частиною цього проєкту.

Загалом, метою «ZимаLіто» – є створення культурної, естетично привабливої локації у центрі Здолбунівської громади для залучення місцевих жителів, дітей та молоді до створення та організації національних та патріотичних культурно-масових заходів. В рамках проєкту арки будуть ще оздоблені святковою новорічною ілюмінацією.

Офіційна презентація проєкту планується на свято Миколая.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.