Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному проведуть семінар для юрисконсультів

фото ілюстративне

У середу, 15 травня відбудеться семінар для юрисконсультів, пише Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області

Семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області відбудеться у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області у середу, 15 травня.

На семінарі будуть розглянуті такі питання:
1. "Новели законодавства з питань банкрутства". Доповідач – начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Віктор Хомуйло.

2. “Новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві". Доповідач: начальник юридичного відділу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області Наталія Гридіна.

3. “Нове в законодавстві” – провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Лушнікова-Кваша.

Семінар відбудеться за адресою: м. Рівне, Замкова, 29 в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області о 10.00, актова зала.

Додаткова інформація за тел. 26-77-98.

Читати також