![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090320027463.jpg)
У дитсадку №30 у російській Читі дітям вручили грамоти із зображенням герба України. Керівника закладу вже звільнили.
Про це пишуть росЗМІ.
Як зазначається, діти отримали грамоти з українським тризубцем 30 серпня за участь у конкурсі Міс та містер літо 2022. Увечері того ж дня батьків попросили повернути грамоти та пообіцяли видати інші.
За інформацією російських видань, вихователь дитячого садка скачав грамоти в інтернеті - просто побачив літню тематику і не зрозумів, що там розміщений герб України.
Грамоти наступного дня замінили, проте комітет освіти Чити "провів службову перевірку" та підтвердив факт "недбалості педагога та керівника".