Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"У сім`ї четверо дітей, мама вагітна п`ятою": у багатодітної родини на Рівненщині згоріло житло

Учора,16 травня, у селі Підлозці на Дубенщині сталась пожежа у приватному господарстві. Загорівся житловий будинок Лесі Семенюк.

Про це повідомив голова Підлозцівської територіальної громади Микола Костюкевич.

Вогнем пошкоджено дві кімнати, повністю меблі, постіль, одяг, пошкоджено двері та два вікна, повністю пошкоджено електрику.

"В сім'ї четверо дітей, мама вагітна п'ятою дитиною, коштів для відновлення будинку не має. Небайдужі вже сьогодні розпочали підготовчі роботи по відновленню кімнат для проживання. Ми з вами разом багато що робили і робимо для допомоги людям, тож вірю у вашу щирість і жертовність. Хто скільки може допоможіть фінансами для даної сім'ї. Хай Бог всіх вас благословляє і від всяких бід захищає", - пише Костюкевич.

Номер картки Семенюк Лесі 4149499390992855 Приватбанк.

 

Читати також

30.06.2022 У колонію на Рівненщині ув`язнені через спільників постачали наркотики

Вони залучили до цієї "схеми" трьох близьких осіб на волі, які налагодили постачання канабісу, бупренорфін у та метадону. Заборонені речовини надходили співучасникам різними партіями через один з поштових сервісів. Ті їх збирали, формували в одну передачу, яку за винагороду проносив на територію колонії її працівник. Слідством встановлено кілька епізодів постачання наркотичних речовин таким шляхом.

30.06.2022 У Рівному двох забудовників підозрюють у розтраті 17 мільйонів гривень вкладників

Вони укладали з громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі у Рівному, та одержували від них особисто або на банківські рахунки товариства кошти. Зрештою, 3 секції житлового комплексу звели, а 4-ту – "заморозили". Кошти отримали, але не вклали їх у будівництво, а заволоділи частиною коштів. Іншу частину коштів, зрештою, розтратили. Попередня сума збитків складає більше 17 мільйонів гривень. Слідством встановлено 38 ошуканих вкладників, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості.