Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Україна підписала "транспортний безвіз" з Євросоюзом: що це означає

Україна підписала угоду про лібералізацію автомобільних перевезень з ЄС.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури, передає "Економічна правда".

Це означає, що українські перевізники не мають необхідності отримувати відповідні дозволи для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС.

Також це дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску.

Крім того, угода передбачає заходи зі спрощення визнання водійських документів. Відтепер Україна та ЄС звільняють власників посвідчень водіїв від вимоги мати міжнародне посвідчення водія.

Термін угоди складає 1 рік з можливістю продовження, а тимчасово набирає чинності уже відсьогодні. На постійній основі угода запрацює після завершення усіх ратифікаційних процедур.

 

 

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.