![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022070816313883.jpg)
В Одесі викрили групу шахраїв, які від імені керівництва обласних військових адміністрацій збирали у підприємців гроші на потреби ЗСУ.
Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
За даними слідства, у Дніпрі група осіб збирала кошти з суб’єктів господарювання з різних областей України під приводом матеріальної підтримки Збройних Сил України. Підприємці з Одещини, Вінниччини, Волині, Житомирщини, Київщини, Тернопільщини у відповідь на підроблені листи від імені керівництва обласних військових адміністрацій відповідних регіонів перераховували кошти в якості благодійної допомоги.
Гроші отримували на банківські картки, які заздалегідь оформлювали на підставних осіб, сплачуючи їм 1 тис грн за картку.
У такий спосіб з лютого по липень цього року члени групи спричинили збитки на понад 1 млн грн 15 суб’єктам господарювання.
Під час обшуків за місцями мешкання фігурантів вилучено підроблені листи від імені керівництва обласних військових адміністрацій, SIM-картки, банківські картки, мобільні телефони, комп’ютерну техніку.
Наразі вирішуються питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу.
![](/media/img/650/2022/07/202207089087.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207081012.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207086518.jpg)