Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вплив кави на серце: чи справді так шкідливо

Фото ілюстративне

Вплив кави на серце є предметом багатьох досліджень і обговорень серед науковців та лікарів. Оскільки кава містить кофеїн, який є стимулятором центральної нервової системи, що збуджує серцевий ритм та призводить до збільшення частоти серцевих скорочень.

Для людей із вже підвищеним артеріальним тиском це може бути певним обмеженням. 

Про це повідомляють в Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Реакція на кофеїн є індивідуальною. Деякі люди можуть бути більш чутливими до його впливу, тоді як інші можуть переносити його без значних змін у серцевій діяльності. Дослідження показують, що кофеїн може спричиняти вазодилатацію, що позитивно впливає на кровообіг.

Важливо розуміти, що якість кави, а також кількість спожитого кофеїну можуть впливати на серце. Наприклад, чорна кава може містити більше кофеїну, ніж кава з додаванням молока або інших інгредієнтів. Тому вплив кави на серце є складним і індивідуальним питанням. Людям із серцевими захворюваннями рекомендується проконсультуватися з лікарем, щоб визначити оптимальну кількість кави або розглянути альтернативні напої.

Крім того, важливо враховувати інші аспекти здорового способу життя, такі як здорове харчування та фізична активність, для підтримки серцевого здоров'я.

 

Читати також