Як заготовити моркву на всю зиму — вона підходить для всіх страв

Завжди приємно використовувати свої заготовки і стосується це всіх можливих плодів, які можна виростити у себе в городі, в тому числі і моркви. Звичайно, досить непогано морква зберігається і у свіжому вигляді, наприклад, в погребі, але її вам, на жаль, ймовірно все ж не вистачить до наступного сезону, а, так звана, некондиція або пошкоджені екземпляри так зберегти найчастіше і зовсім не вдається. Тому найкращим варіантом у даному разі стане заготівля моркви, інформує Ukr.Media.

Інгредієнти:

  • морква;
  • сіль;
  • оцет 9%

Приготування:

Для цієї заготовки підійде абсолютно будь-яка морква, її добре миємо, чистимо, а потім шаткуємо за допомогою великої терки або комбайна з відповідною насадкою. У нашому випадку моркви 3 кг.

Потім додаємо до моркви сіль, виходячи зі співвідношення на 1 кг моркви 1 ст.л. солі. Добре все перемішуємо. Розкладаємо моркву по приготованих баночках, злегка утрамбовуючи. У нашому випадку баночки по півлітра, в кожну баночку виливаємо по 1 ст.л. 9% оцту.

Потім накриваємо банки кришками, ставимо в каструлю, яку наповнюємо водою до рівня плічок банок. Відправляємо заготовки стерилізувати на середній вогонь після закипання приблизно протягом 30 хвилин.

Після чого закочуємо банки, перевертаємо і залишаємо до повного охолодження. Таку моркву в подальшому можна використовувати при приготуванні практично будь-яких страв, а зберігається вона відмінно і при кімнатній температурі.

Читайте також