Яка частина свинини не підходить для шашлику: поради при виборі

З настанням пори для шашликів варто задуматися, а чи не завдадуть вони шкоди організму. Дієтологи сходяться на думці, що це блюдо виявиться корисним, якщо тільки не переїсти.

Вони зазначають, що м'ясом, приготованим на вугіллі, не варто зловживати, щоб не нашкодити організму. Крім того, фахівці радять тим, хто на дієті на пікніку налягати на овочі. Справа в тому, що клітковина заповнить шлунок і не дасть з'їсти зайвий шматочок шашлику.

Взагалі, людям радять не переїдати шашлику, оскільки в іншому випадку замість задоволення можна отримати нудоту, важкість у шлунку і здуття.

При цьому, фахівці звертають увагу, що шашлик корисний, якщо він нежирний, приготований правильно і з якісного м'яса.

Як часто можна їсти шашлик - любителям ласощів на замітку

Шашлик з червоного м'яса краще з'їдати не більше 100 г в день. Часте вживання такого шашлику може спровокувати розвиток раку. Свинячий шашлик також не варто їсти дуже часто, а при приготуванні варто пам'ятати, що свинину потрібно прожарювати ретельно.

В цілому ж дієтологи звертають увагу, що при приготуванні шашлику виділяються канцерогени. У зв'язку з цим рекомендується ласувати шашликами не частіше одного-двох разів на місяць.

Яка частина свинини не підходить для шашлику - порада

Якщо попереду пікнік, і вам замовили купити м'ясо на шашлики, то при виборі врахуйте, що м'ясо з задньої частини свині не підходить. Воно більш жорстке і з прожилками. З такого м'яса шашлик буде сухим і жорстким.

Читайте також