Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

За 100 гривень чи за тисячу? У скільки обійдеться ялинка на ринку у Рівному (ФОТО)

Новий рік не за горами і мешканці Рівного активно готуються до святкування. На базарі у центрі міста вже з`явилися торгjвці ялинками та соснами. Асортимент широкий та задовольнить будь-якого покупця. 

Журналісти "Рівне Медіа" поцікавились, які варіанти новорічних дерев пропонують рівнянам та скільки коштів доведеться викласти.

Отож, сосни різного розміру коштують від 100 до 150 гривень.

Ялинки зрубані обійдуться у 100 і більше гривень - залежить від висоти дерева. Висока та пишна ялинка коштуватиме 300 гривень.

Користуються популярністю серед містян ялинки з кореневою системою. Таке дерево росте у горщику і після свят його можна пересадити у землю. Такий варіант є більш гуманним до природи, однак не дешевим. За маленьку ялинку продавці просять від 400 гривень. Середні - від 600 до 800 гривень. За високу хвойну - 1000 гривень.

Ще одна альтернатива - ялинка, зроблена із хвойних гілок. Вона виглядає декоративно та пишно і довго стоятиме у оселі. Крім того, гілки кріпляться до основи з підставкою - не потрібно ставити дерево у відро з піском чи грунтом. За таку красуню треба викласти 120-320 гривень за маленьку та середню. Висока ялинка коштує від 800 гривень.

У окремих продавців на ринку можна знайти ялинку "кавказьку". Цей сорт відрізняється особливою пишністю та декоративністю. Її кріплять до металевої підставки, щоб зручно було поставити у квартирі чи будинку. Така ялинка обійдеться у 1300 гривень.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.