Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Залишилась без грошей і посилки: "Нова пошта" списала із картки рівнянки усі кошти

Днями рівнянка Анна Печенюк спробувала оплатити посилку в одному із відділень "Нової Пошти", проте з першого разу, за її словами, оплатити послугу не вдалось. Після чого з процедуру повторили ще кілька разів, в результаті жінка залишилась без грошей. Про це вона розповіла на своїй сторінці у ФБ. 

- Не вийшло за першим платежем, завис термінал? Нічого, давайте ще і ще. А потім бац! Відмова, недостатньо коштів. Чому? Бо платіж був успішно проведений ще першого разу, - пише Анна. 

За її словами, кошти списались з її картки, проте на рахунок "Нової пошти" не надійшли. Після чого працівники "Нової пошти" влаштували півгодинний консиліум та намагались кілька разів перезавантажити програму. Зрештою жінці запропонували написати заяву на повернення коштів. 

- Як наслідок "швидкого і якісного обслуговування" я залишилася без грошей (2264 грн, на хвилиночку!), без посилки, без щирих вибачень і намагань владнати ситуацію не за мій рахунок.

На додачу зіпсований настрій і вечірньоп'ятнична біганина з дітьми, щоб оформити заяву, - написала Анна. 

Тим часом у "Новій пошті" вже перепросили за прикрий інцидент. Кошти жінці уже повернули на картку. 

 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.