Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Зимове насіння: 3 головні правила при виборі мандаринів

Мандарини називають зимовим насінням. Багато людей їх чистять і поїдають кілограмами. розповідаємо, якому сорту віддати перевагу, а які фрукти краще не брати.

Правило №1. Зовнішній вигляд

Ідеальні мандарини мають бути свіжими, цілісними, чистими та здоровими. На них неповинно бути пошокоджень шкідниками, хворобами, "забитими" місцями та порізами. Проте зовнішні дефекти все ж таки допускаються. За словами фахівців, невеликі потертості, подряпини, вкраплення в пори шкірки ніяк не впливають на смак та якість мандаринів. Головне, щоб ці пошкодження не переходили в гнилизну. Також не варто звертати увагу на повітряний прошарок, пухлість мандаринів – це не дефект, це сортова особливість мандарину.

Листочки – це не показник свіжості. Часто продавці залишають їх для привернення уваги. Але листочки мандаринів не в'януть з часом, просто трохи підсихають.

Правило №2.

На українських прилавках можна зустріти справжні китайсько-японські сорти: шивамікан, сатсума. Як правило, такі мандарини кислі або кисло-солодкі, без кісточок.

Сорт шивамікан ранній, дозріває вже наприкінці жовтня. Його плоди плескаті з яскраво-жовтою шкіркою.

У мандаринів сатсума пухка бугриста шкірка, груба м'якоть, часточки часто різного розміру. Вони дозрівають із листопада до грудня.

Також у нас продаються гібриди родом із Туреччини, Тунісу, Марокко, Іспанії: муркотт, надоркотт, клементин та інші, лише близько 70 сортів. Саме в гібридах найчастіше багато кісточок.

Найсмачніші з гібридних — клементини (їх у 1902 році на Сицилії вивів священик отець Клемент, поєднавши мандарин та місцевий апельсин). Їхні плоди сплющеної зверху і знизу форми, яскравого оранжевого кольору, солодкі та соковиті, з ніжним запахом. Найчастіше саме клементини ще з жовтня продаються у Росії під виглядом абхазьких мандаринів.
Найпізніший сорт – піксі – можна знайти у продажу наприкінці зими. У них кулясті плоди з тонкою жовто-жовтогарячою шкіркою, соковита м'якоть без кісточок, а ще вони виключно довго зберігаються.

Правило №3. Які мандарини краще не брати

  • З цвіллю на шкірці - це ознака антракнозу, грибкового ураження.
  • З вм'ятинами та надто м'якими ділянками. Це означає, що фрукт почав підгнивати.
  • Перезрілі і лежачі. Показники: шкірка, що явно відстає від м'якоті, і слабо виражений смак. На таких плодах шкірка легко лопається, під неї проникають бактерії.

Читати також