Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Аптека у центрі Рівного змінила вивіску на "правильну" після розмов із владою

Фото Суспільне

Над аптекою у центрі Рівного, де раніше був магазин "Бахус", змінили вивіску, що відповідає міським стандартам. 

Про це у Фейсбук повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Нагадаємо, перед цим у міськраді провели розмову із власниками аптек щодо впорядкування вивісок. 

Повідомлялось також, що під час реконструкції було пошкоджено фасад будівлі. 

На зустрічі було домовлено, що орендарі до кінця березня проведуть підготовчу роботу та звернуться до управління містобудування та архітектури, яке допоможе їм розробити вивіску. 

- Щиро вдячний власникам аптеки "Подорожник" за швидку реакцію на моє прохання щодо заміни вивісок у центрі міста, які б відповідали затвердженим у нашій громаді нормам!

Надіюся, що інші власники приміщень у центрі міста теж приймуть правильне рішення та змінять вивіски на ті, які відповідатимуть затвердженим нормам, - зазначив міський голова. 

Читати також

28.05.2023 Рівненщина отримала 2500 книг, які передали п`ятьом бібліотекам

В Україні триває акція «Українським дітям – українську книгу». Рівненська область стала другою, яка долучилася до ініціативи. У переліку книги для дітей шкільного і дошкільного віку. Наприклад, «Тигролови», «Чорна рада», «Острів скарбів», «Енеїда» та ще десятки україномовних книг. Сьогодні підбірки нової літератури вручили п?ятьом закладам: Рівненській обласній універсальній бібліотеці, обласній бібліотеці для дітей, Рівненській центральній міській бібліотеці, бібліотеці Вараського ліцею №5 та Клеванській селищній бібліотеці. Такі ж набори книг будуть надані бібліотекам територіальних громад області. Благодійна акція розпочалася рік тому з ініціативи Першої леді Олени Зеленської спільно з Держкомтелерадіо та Міністерством культури та інформаційної політики України.