Чим підживити малину в липні, аби отримати рясний урожай великих і солодких ягід

Малина — рослина, яка потребує особливої уваги та турботи для отримання високого врожаю. Особливо важливо забезпечити малину потрібними поживними речовинами в липні, коли вона активно росте та формує ягоди. У цей період малині необхідні азотні добрива, оскільки часто виникає дефіцит саме цього елемента. Азот сприяє активному росту листя й пагонів, що важливо для майбутнього врожаю.

Для заповнення дефіциту азоту можна використовувати коров'як. Його розводять у пропорції 1:10 з водою і поливають кущі під корінь. Також можна приготувати трав'яний настій із бур'янів, заливши їх водою та настоявши кілька днів. Отриманий настій також використовують для поливу під корінь.

Окрім азотних добрив, у липні корисно використовувати настій золи. Для цього потрібно взяти 1 склянку деревного попелу й розвести в 10 літрах води. Отриманим розчином поливають кущі з розрахунку півтора відра на погонний метр. Зола містить калій, фосфор та інші мікроелементи, які покращують якість ягід і підвищують їхню врожайність.

Під час цвітіння малини для підживлення рекомендують використовувати борну кислоту. Для цього 2 грами борної кислоти розводять у невеликій кількості теплої води, а потім додають у 10 літрів води. Отриманим розчином поливають кущі під корінь. Борна кислота сприяє збільшенню врожаю та поліпшенню зав'язування плодів.

Регулярні підживлення в липні допоможуть малині отримати всі потрібні поживні речовини й забезпечать вас рясним урожаєм великих і солодких ягід.

Читайте також