Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

До 98% будівель у Маріуполі - зруйновані – Зеленський

Ілюстративне фото

У Маріуполі зруйновано вже майже все, це близько 95-98 відсотків усіх будівель. Про це Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю французькому каналу BFMTV, передає Укрінформ.

«Заблоковані і місцеві люди, і діти, і, і люди похилого віку, і військові. Заблоковані в місті Маріуполь. Це більше схоже не на війну, а на терористичну операцію з боку рф щодо Маріуполя і жителів цього міста. Там зруйновано все – 95-98% всіх будівель, всього, що там є. Ми говоримо з вами про школи, дитячі садочки, звичайні житлові квартали, заводи, набережна, це ж морське місто. Все! Ви ж розумієте, що якщо 3-4% щось живого там залишилося - це максимум, і воно так і є», - сказав Зеленський.

Він зазначив, що у місті постійно ведуться обстріли, тому велика кількість людей просто бояться навіть виходити.

За його словами, деяка кількість людей вирушила в бік території, яку контролює Україна, в бік Запорізької області, а деяка частина людей була евакуйована в бік території, яку контролює рф. Зеленський зауважив, що тисячі людей, які поїхали у бік рф, або тимчасово окупованої частини України, просто зникли.

«Діти, дорослі, вони всі зникли. Вони знаходяться зараз в різних містах, ми знаємо, в таборах спеціальних на російській території, а дехто просто зник. На сьогодні від 3,5 до 5 тисяч дітей, які вирушили в той бік, зникли безвісти. Це страшна трагедія», - сказав Президент.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

Читати також