Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Догляд за піонами у травні: 5 речей, які потрібно обов`язково зробити, щоб вони зацвіли

Є речі, які потрібно обов'язково зробити з півоніями весною, щоб вони порадували пишним цвітінням.

Перелік справ:

  1. В першій половині травня потрібно розпушити  ґрунт навкруги стебел рослини. Пристовбурні круги намагайтесь обробити  обережно на глибину не більше ніж 7 см, щоб не пошкодити кореневу систему
  2. Прополоти та видалити весь бур'ян.
  3. Після розпушування посадки замульчуйте посадку торфом, перегноєм, корою або іншою органічною мульчею з додаванням в землю  попелу чи іншого органічного добрива. Шар мульчування повинен бути 5-7 см, періодично досипайте його.
  4. У травні вкрай важливо постійно зволожувати ґрунт, тому що в цей період півонії активно ростуть, утворюють бутони, а також формують на стеблах сплячі бруньки. Щотижня рясно поливайте півонії із розрахунку 2 відра на кожен кущ. Витрата води залежить від віку рослини,  від розміру куща. Проливати півонії потрібно теплою водою, намагаючись, не намочити листя та інші наземні органи. 
  5. Підживити півонії. Квіти  підгодовують у травні нітроамофоскою  у розрахунку 40 г на 1 кв.м, а потім аналогічне підживлення повторюють кожні два тижні до кінця липня. Потім з тією ж регулярністю починають підгодовувати діамофоскою  -25-30 г на 1 кв.м і продовжують до кінця серпня.

Читати також