Мінімум зусиль: які рослини обрати для гарного і "ледачого" саду

Якщо ви хочете гарний сад і водночас не витрачати на нього багато часу, варто уважно поставитися до вибору рослин для посадження.

Можна обрати невибагливі екземпляри. Тоді ваш сад матиме привабливий вигляд за мінімум зусиль. Варто придбати рослини, які можуть переносити різні суворі умови, включаючи спеку, вітер, холодну погоду, посуху тощо. Про це кажуть експерти з садівництва з Gardener Know How.

Одними з таких квітів є герані – привабливі й популярні рослини. Вони користуються великим попитом, адже є однією з найживучих рослин. Герані можуть перенести і посуху, навіть якщо ви їх не поливаєте.

Петунії – одні з найяскравіших квітів. Вони бувають різних кольорів, включаючи світло-лимонно-жовтий, лимонно-зелений, рожевий та багато інших. Ці рослини цвістимуть від весни до заморозків.

Хости легко вирощувати. До того ж, вони є надзвичайно міцними рослинами. Ці квіти можуть переносити надмірну спеку та багато інших суворих умов вирощування. Також хости мають унікальний зелений колір.

Якщо ви хочете мати вічнозелений сад, який потребує мінімум зусиль, то експерти радять вирощувати Coralbells – "коралові дзвіночки". Вони є щитом від спеки та холоду для квітів. Ці рослини можуть рости як на сонячних, так і тінистих місцях.

Вейгелу люблять садівники: вона має химерний вигляд, що робить її декоративною. Фахівці з садівництва кажуть, що цю рослину легко вирощувати і доглядати.

Читайте також