![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042510286933.jpg)
Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув уродженець села Крупець Микола Чалик.
Про це повідомляють у Крупецькій тергромаді.
Микола Чалик народився у 1998 році в с.Крупець. Останні 15 років проживав із сім'єю у м.Фастів. Служив в 3-ій штурмовій бригаді з початку повномасштабного вторгнення росії.
- До останнього подиху захищав нашу державу від російської навали. Висловлюємо співчуття рідним та близьким нашого загиблого захисника та поділяємо непоправний біль втрати, - йдеться у повідомленні.