Рівне Медіа

"Нова пошта" відшкодує жителям Вараша кошти за посилки, які згоріли

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Сьогодні вранці в місті Вараш загорівся кіоск, в якому було розміщено відділення "Нової пошти". Також згоріли поруч розташовані магазини. У коментарі "Рівне Вечірнє" прес-секретар «Нової пошти» пані Оксана Тарасенко повідомила:

"Дійсно, пожежа завдала серйозних збитків нашим клієнтам. Попередня причина займання на даний момент встановлюється, як і сума збитків. На щастя, серед людей постраждалих немає. Наразі біля відділення працюють працівники правоохоронних органів та пожежно-рятувальної служби. Повідомляємо, що компанія «Нова пошта» виплатить компенсації усім клієнтам даного відділення, посилки яких постраждали, згідно з оголошеною вартістю відправлення.

Оскільки поліція проводить розслідування даної події, то виплати розпочнуться після завершення усіх процесуальних дій. Однак клієнти відділення №1 «Нової пошти» у місті Вараш уже можуть звертатися за відшкодуванням збитків, спричинених пожежею. Звертатися можна до контакт-центру: 0-800-500-609, залишати повідомлення на офіційному сайті або на сторінці «Нової пошти» у мережі Фейсбук". 

 

Читати також