Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Обов'язково зробіть це з трояндами восени, і вони пишно зацвітуть навесні

Троянда - дуже красива і одночасно примхлива квітка. За ділянкою з трояндами потрібно доглядати цілий рік, і тоді рослини віддячать вам рясним цвітінням. Особливо ретельний догляд розарію потрібен восени, коли триває підготовка до зимівлі.

Як доглядати за трояндами восени

Власникам розарію з осені рекомендується припинити обрізати пагони і розпушувати грунт, а полив троянд скоротити до мінімуму. Такі дії допоможуть зупинити активне зростання троянд і підготують рослини до сплячки, завдяки чому вони добре перенесуть зиму.

На ділянці з трояндами приберіть сміття, опале листя і гілки. З жовтня пристовбурні кола троянд можна замульчувати тирсою, соломою або витриманим компостом. Мульчування допоможе трояндам краще пережити зиму і зберегти поживні речовини в ґрунті.

Молоді троянди в перші роки життя рекомендується підгортати. Для цього нагребіть навколо стовбура земляний пагорб висотою 20-30 см. Грунт захистить молоді коріння від вимерзання.

З середини жовтня можна підгодувати квіти. Чим удобрити троянди восени? Використовуйте калійно-фосфорні добрива, які підвищують стійкість квітів до морозів. А ось азотом удобрювати троянди не слід, інакше вони почнуть занадто активно рости взимку.

Обрізка листя троянди восени

Восени на трояндах обов'язково варто видалити все листя з ознаками грибка і хвороб. Якщо цього не зробити, то за час зимівлі під укриттям хвороба пошириться по всій квітці. З жовтня на рослині видаляють хворі і засохлі листочки. Здорові обрізають в кінці осені перед укриттям троянд.

 

 

Читати також