Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Павутинний кліщ в домашніх квітах: ознаки та поради по боротьбі зі шкідником

Кімнатні рослини часто стають жертвами всіляких шкідників, інформує Ukr.Media.

Як розповіли експерти, частіше за інших в домашній оранжереї заводиться павутинний кліщ.

Цей паразит відрізняється маленькими розмірами.

Якщо розглядати квітку неозброєним оком, павутинний кліщ виглядає як темна або яка має червонуватий відтінок крапка, розташована на зворотному боці листя.

Крім цього, видати шкідника можуть такі ознаки, як темні плями на листках, які складаються з великої кількості маленьких крапочок (це не що інше, як прокуси кліща), зупинка росту і цвітіння, найтонші павутинки на стеблах.

Говорить про те, що комаха заволоділа квіткою, і в'янення, пожовтіння, засихання і опадання як листя, так і бутонів і квіток.

Оскільки комаха буквально обожнює сухе повітря, відмінним засобом профілактики стане обприскування рослин. Якщо квіти позитивно реагують на душ, влаштовуйте їм таке «купання» 1-2 рази на місяць.

У тому випадку, якщо улюблені зелені «вихованці» вже заражені, на допомогу прийде будь-який препарат для захисту від шкідників.

Використовувати препарат слід відповідно до розміщеної на упаковці інструкції. Зазвичай вистачає триразової обробки.

Читати також

04.12.2022 Корисний рецепт калини на зиму без варіння

Ось уже зима на носі. Начебто всі запаси вже приготовлені, льох ломиться від компотів, варень та солінь. Однак не варто забувати про ароматні пізні дари, які робить природа. До них належить калина. Ця осіння ягода дозріває у жовтні, коли стає яскраво-червоного кольору, і її вже можна збирати. Ступінь корисності калини відомий давно. Концентрація вітаміну С у ягодах набагато вища, ніж у цитрусових, тому калина незамінна в період застуд. Завдяки корисному складу калина нормалізує тиск, якщо її приготувати за спеціальним рецептом.