Підгодуйте гарбуз цим розчином, щоб він виріс великий та солодкий

Щоб виростити великий та смачний гарбуз, потрібно подбати про підгодівлю. Цій рослині потрібен особливий підхід до харчування. Раніше гарбуз висаджували на купи гною, що перепріває. Однак, сучасні городники не мають стільки гною, але при цьому існують інші можливості підгодівлі гарбуза.

Вперше гарбуз підживлюють, коли з’являться 3 справжні листки. Завдяки цьому починає нарощуватися зелена маса. Найкраще підійдуть азотні підгодівлі. Якщо гарбуз вирощують на великій ділянці, перед дощем або поливом розсипте аміачну селітру по всій площі, в розрахунку 200 гр. на 1 м. кв. Краще розпушити її в ґрунт. Якщо ні, то полийте землю одразу після розкидання гранул, які мають повністю розчинитися.

Простіший метод — на 10 л. води додайте 1 ст. л. сечовини та полийте рослини по 1 л. під кожну.

Коли почнуть формуватися батоги та бутони, проводиться друга підгодівля. В цей період рослина потребує азоту, фосфору та калію. Вони допоможуть виростити великі та солодкі плоди. Однак, майте на увазі, що розміри та смак залежать від сорту гарбуза. Правильна підгодівля лише допоможе удосконалити ці характеристики. Обирайте великі сорти, в яких накопичується максимальна кількість цукрів.

Третя підгодівля повинна містити фосфор, азот та калій. Можна використовувати компоненти окремо, утворюючи суміші. Однак, найкраще підійде нітроамофоска, в якій містяться всі три елементи та легко засвоюється рослинами. Добриво краще додавати в сухому вигляді. Для цього утворіть невелику канавку на відстані 15 см від рослини та засипте землею. На відстані 10-15 см від першої канавки зробіть те саме. Завдяки такому розподілу, поживні речовини будуть надходити в ґрунт рівномірно, а коренева система рослини розповсюджуватиметься поступово. Цієї підгодівлі вистачить до кінця сезону. Завдяки тому, що добриво містить достатню кількість фосфору та калію, плоди будуть добре розвиватися, швидко рости, досягати своїх сортових розмірів та активно накопичувати суху речовину, яка впливає на рівень солодкості гарбуза.

Читайте також