Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Позбавтеся від мишей раз і назавжди: 6 дієвих методів

З настанням холодів гризуни все частіше починають заходити в будинок, їх можна зрозуміти — тепло і завжди є чим поживитися. Але таке сусідство зазвичай господарям не подобається — у хід йдуть різні методи боротьби з мишами, але не всі вони ефективні.

Спосіб 1

Заведіть кота або кішку. Якщо повезе і котик буде не ледачий, то він переловить всіх гризунів і позбавить вас непрошених гостей. Однак, ніхто не дасть вам гарантію, що кіт або кішка захочуть добувати собі їжу саме таким способом. Серед котів, як і серед людей зустрічається величезна кількість ледарів. Загалом, якщо з котом у мішку не повезло, шукайте інші способи.

Спосіб 2

Мишоловка. Підходить для лову мишей. Цей спосіб має один недолік. Помічено, що після піймання однієї-двох мишей гризуни в неї більше не йдуть, навіть на найбільш звабну принаду.

Якщо ви зіткнулися з подібним явищем, не засмучуйтеся. У цьому випадку рекомендується обдати мишоловку окропом, ретельно провітрити її, - і мишки знову побіжать у неї стрункими рядами.

Спосіб 3

Суть способу в тому, щоб закрити мишкам і пацюкам всі можливі шляхи влучення на нашу територію.. 

Для цього потрібно виявити всі щурячі і мишачі нори та лазівки. Потім посипати біля них порошок хлористого кальцію. Гризуни терпіти не можуть цей порошок. Лазівки замазуємо цементом з піском і товченим склом - таку замазку пацюки прогризти не можуть.

Спосіб 4

Купіть будь-який смертоносний препарат від гризунів. Асортимент таких засобів досить і досить широкий. Правда отрутні препарати так само смертоносні та шкідливі для людей, як і для пацюків.

Спосіб 5

Візьміть дві ємкості, в одну з яких покладіть негашене вапно солод і цукор, а в іншу налийте воду. Спочатку пацюк з'їдає вапно, потім випиває воду і, не встигнувши добратися до своєї нори, гине.

Спосіб 6

Купіть та установіть ультразвуковий відлякувач проти пацюків і мишей. Цей метод рятування від мишей і пацюків, мабуть, найпростіший, якщо не рахувати похід на ринок і покупку відлякувача. Такий засіб зовсім беззвучно працює і не впливає на людський організм. Звичайно ж, відлякувач із ультразвуком не здатний убити гризуна, але вже через два тижні у вашому будинку гризунам місця не буде.

Ну а якщо не один з перерахованих вище методів не дав результату, тоді найкраще замовити послугу з дератизації в компанії, що надає відповідні послуги, або в санстанції.

Читати також

04.12.2022 Корисний рецепт калини на зиму без варіння

Ось уже зима на носі. Начебто всі запаси вже приготовлені, льох ломиться від компотів, варень та солінь. Однак не варто забувати про ароматні пізні дари, які робить природа. До них належить калина. Ця осіння ягода дозріває у жовтні, коли стає яскраво-червоного кольору, і її вже можна збирати. Ступінь корисності калини відомий давно. Концентрація вітаміну С у ягодах набагато вища, ніж у цитрусових, тому калина незамінна в період застуд. Завдяки корисному складу калина нормалізує тиск, якщо її приготувати за спеціальним рецептом.