Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У ДТЕК розповіли, як РФ обирає енергооб`єкти для атак і хто їй допомагає

 ДТЕК розповіли, як Росія обирає енергооб'єкти в Україні для атак та хто надає їй дані.

Про це повідомляє видання НВ з покликання навиконавчого директора компанії ДТЕК Дмитра Сахарука.

Він повідомив, що багато інформації було доступно в Інтернеті ще до війни.

Він розповів, що багато хто працював в українській енергетиці та навчався в Україні, а зараз працює в Росії, тому знайти когось, хто знає, як працює українська енергосистема, нескладно.

Сахарук зазначив, що інформацію щодо ступеня пошкодження об'єктів, які атакували окупанти, їм здають люди на місцях.

«Думаю, працюють люди на місці, дивляться і, можливо, фотографують чи просто усно доповідають, що трапилося. Тому що ті об'єкти, що не добили, вибачте за сленг, є об'єктами наступних атак», — сказав він.

У середу, 23 листопада, російські окупанти випустили 67 крилатих ракет по об'єктах критичної інфраструктури України.

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.