"Верес" вдома розгромно поступився київському "Динамо"

Рівненський "Верес" із розгромним рахунком вдома поступився київському "Динамо". Гості забили у ворота рівнян три сухих голи.

У першому таймі на 21-ій хвилині відзначився Беньямін Вербич, який з дального удару поцілив у лівий від Когута кут. На 52-ій хвилині Катерина Монзуль угледіла порушення правил у штрафнму майданчику рівнян з боку Валерія Кучерова на Денисі Гармаші. Вердикт взявся виконувати Віктор Циганков. проте пенальті довелось перебивати, друга спроба півзахисника "Динамо" була невдалою.

На 61-ій хвилині Вербич відзначився вдруге. На 64-ій хвилині розгром довершив Циганков, Денис Гармаш на правому фланзі обікрав Романа Мірошника та видав пас на лідера "Динамо" який забивав вже у порожні ворота.

Догравали цей матч господарі у меншості. На 87-ій за фол на Караваєві був вилучений Дмитро Немчанінов. Тож 0:3 у підсумку.

До слова, це перша домашня поразка рівнян у цьому сезоні.