Використання харчової соди на городі восени: 5 важливих порад

Ілюстративне фото

Метод використання харчової соди давно відомий багатьом досвідченим городникам та садоводам. Тому, пропонуємо скористатися простими 5 лайфхаками, що є дуже корисним для рослин.

Засіб № 1. Як тільки на живцях агрусу чи смородини з´являться чотири листочки, полийте їх спеціальним розчином. Для цього розведіть 35 гр. харчової соди у 495 мл. теплої кип’яченої води, додайте 2 рибні голови та витримайте 7 годин. Після полийте цим розчином довкола живців.

Засіб № 2. Замочіть на 3 години сіянку цибулі чи зубки часнику перед посадкою їх у землю в розчині соди. Для приготування розчиніть 50 гр. засобу у 3 л. води, це допоможе позбавитися від утворення стрілок на цибулі.

Засіб № 3. Підживіть полуницю розчином хлібних кірок, соди та води. Це підвищить утворення та ріст її вусів.

Засіб № 4. Проведіть полив по колу плодових дерев, таких як яблуня, слива та алича розчином, який може врятувати їх корені від гризунів. Для цього розчиніть у воді марганцівку та соду.

Засіб № 5. Перед посадкою помідорів та огірків у відкритий ґрунт пролийте його содовим розчином в концентрації 5 л. води та 27 гр. соди. Це може зберегти рослини від зараження грибком та гниллю.

Читайте також