Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як правильно прати пухову куртку та чого в жодному разі не можна робити

Прати пухові речі не дуже просто, бо наповнювач може звалюватись, що робить річ непридатною. Тому, в барабан пральної машини потрібно покласти не лише річ, а й спеціальні кульки. Це допоможе зберегти наповнювач цілим та краще очистити тканину від бруду.

Якщо таких кульок вдома немає, можна використовувати тенісні м’ячики. Якщо ж пух все одно звалявся, його розбивають руками.

Для полегшення процедури можна використовувати вибивалку для килимів або дерев’яну ручку швабри. Розпрямити пухових допоможуть вакуумні пакети. Для цього потрібно покласти його в мішок, видалити повітря, потім відкрити та енергійно струсити куртку або пальто. Така процедура здійснюється декілька разів.

Читати також

04.12.2022 Корисний рецепт калини на зиму без варіння

Ось уже зима на носі. Начебто всі запаси вже приготовлені, льох ломиться від компотів, варень та солінь. Однак не варто забувати про ароматні пізні дари, які робить природа. До них належить калина. Ця осіння ягода дозріває у жовтні, коли стає яскраво-червоного кольору, і її вже можна збирати. Ступінь корисності калини відомий давно. Концентрація вітаміну С у ягодах набагато вища, ніж у цитрусових, тому калина незамінна в період застуд. Завдяки корисному складу калина нормалізує тиск, якщо її приготувати за спеціальним рецептом.