Як прискорити дозрівання томатів без втрати смаку і аромату

У дощову погоду багато овочевих культур зупиняються в рості і розвитку і, як наслідок, не дають плодів довгий час. Якщо ви хочете безпечно прискорити дозрівання томатів, огірків, помідорів, перців і баклажанів без втрати смаку і аромату, то проведіть дуже просту підгодівлю, інформує Ukr.Media.

Візьміть 1 мл препарату «Епін», розведіть в 1 л води. Обробіть тільки по кистях або по всій рослині. Обробляйте у вечірній час або похмуру погоду. Препарат безпечний, не залишає опіків на рослині, не змінює смак і аромат плодів. Однак пам'ятайте, що він не сумісний з лужними препаратами (наприклад, зола, господарське мило).

Рослини після обробки Епіном менше хворіють, дають вищий урожай. Поліпшуються їх смакові якості та безпека під час транспортування.

«Епін» — це штучно створений аналог природного біостимулятора рослин, адаптоген з яскраво вираженою антистресовою дією. Він активує власні захисні функції рослин, виробляючи в них імунітет перед агресивним навколишнім середовищем (перепадами температур, посухою, заморозками, зливами тощо). Рослини, оброблені чудо-препаратом, дають урожай на 10-15% вище, ніж необроблені, а плоди дозрівають швидше. «Епін» використовується для обприскування рослин та замочування посівного матеріалу.

Читайте також