Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як швидко та легко відчистити ручки газової плити: 7 дієвих способів

Кожна господиня стикалася з труднощами під час чистки ручок від плити. З сенсорними плитами все набагато простіше, а от з газовими слід попрацювати.

Однак, існує сім дієвих способів чистки, які допоможуть швидко позбавитись бруду.

Методика, як зняти ручки.

Не завжди ручки знімні, тому слід звернутися до інструкції. Якщо інструкції немає, спробуйте легенько потягнути ручки на себе — знімні відокремляться з легкістю.

Чищення ручок.

Приготуйте содовий розчин. Знадобиться 0,5 літра гарячої води та 2-3 ст. л. соди. Занурте в розчин ручки на 15-20 хвилин. Потім почистьте їх старою зубною щіткою та промийте водою.

Методика, як чистити незнімні ручки.

Господарське мило.

В ньому міститься луг, тому ним не лише перуть речі, а й видаляють забруднення з поверхонь. Натріть ¼ частину мила на дрібній тертці, додайте 0,5 склянку окропу та ретельно перемішайте. Губкою наберіть розчин та помийте ручки й ділянку навколо них. Потім витріть все вологою, а після — сухою ганчірками.

Сода та перекис.

Змішайте 2 ч. л. соди та трохи перекису до утворення густої кашки. Розподіліть суміш зубною щіткою по ручках, залиште на 5-7 хвилин, а потім ретельно почистьте. Після цього протріть все вологою ганчіркою.

Саліцилова кислота.

Намочіть ватний диск або ватну паличку 1% саліциловою кислотою та почистіть ручки. Потім витріть сухою ганчіркою.

Вологі серветки.

Спиртові вологі серветки добре очистять ручки, якщо вони не надто брудні.

Нашатирно-анісові краплі.

На ватний диск або паличку нанесіть трохи розчину та почистьте ручки на плиті. При високому рівні забруднення краплі слід залишити на декілька хвилин, а потім потерти.

Бовтанка.

Готується зі спирту, гліцерину, аміаку та води. Всі компоненти беруться в рівних пропорціях. Суміш нанесіть на ручки за допомогою зубної щітки, залиште на 5 хвилин та почистьте тією ж щіткою. Потім витріть все вологою ганчіркою.

Лимонний сік.

Вижміть сік з лимона та нанесіть його на ручки плити за допомогою зубної щітки. Якщо наліт все одно залишився, можна додати соду. Для цього занурте в неї зубну щітку та потріть ручки. Можна чергувати лимонний сік та соду, поки бруд не відмиється. Потім протріть все насухо. По низькому рівні забруднення підійде розчин з лимонної кислоти. Для цього змішайте 2 ч. л. кислоти та 1 склянку води. Залиште розчин на 30 хвилин, після чого промийте.

Читати також