Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як за допомогою часнику подбати про кімнатні рослини

Досвідчені квітникарі користуються простою хитрістю, яка забезпечує здоровий розвиток кімнатних рослин та їх рясне цвітіння майже цілий рік, інформує Ukr.Media.

Часник використовують не лише для приготування страв, а й у садових справах.

Коренеплід має антибактеріальну властивість. Квітникарі застосовують цю його здатність для вирощування кімнатних рослин. Є два методи.

Прикопати часник

Зубчик прикопують у горщику з квіткою на глибину 1-2 см. Після закопування квіти поливають.

Є важливий аспект. Часник не повинен почати гнити у землі, тому його викопують приблизно через 7 днів. Процедуру повторюють раз на 2-3 місяці.

Часникова вода

Пару зубчиків проганяють через прес. Часникову масу заливають літром теплої води та настоюють добу. Розчин проціджують та поливають рослини під корінь. Обробляють ґрунт часниковою водою раз на тиждень.

Читати також

04.12.2022 Корисний рецепт калини на зиму без варіння

Ось уже зима на носі. Начебто всі запаси вже приготовлені, льох ломиться від компотів, варень та солінь. Однак не варто забувати про ароматні пізні дари, які робить природа. До них належить калина. Ця осіння ягода дозріває у жовтні, коли стає яскраво-червоного кольору, і її вже можна збирати. Ступінь корисності калини відомий давно. Концентрація вітаміну С у ягодах набагато вища, ніж у цитрусових, тому калина незамінна в період застуд. Завдяки корисному складу калина нормалізує тиск, якщо її приготувати за спеціальним рецептом.