Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Батько-доброволець разом із двома синами пішли захищати Україну

Після нападу Росії 24 лютого вся Україна об'дналися на шляху до спільної перемоги. Батьківщину пішли захищати цілими сім'ями. Так як це зробив батько Михайло Васильович і його два сини – Іван та Василь. Чоловік разом захищають рідну землю від чужинців.

Повідомляють у Нацгвардії.

Захисники родом з Одещини. Саме Там пан Михайло виховував синів та онука. Однак після початку війни пішов на фронт добровольцем.

«Під час розмови зі своїм старшим сином Іваном, який наразі є кадровим офіцером, я сказав, що не можу просто сидіти дома склавши руки та чекати на повістку розуміючи, що ворог вже на нашій землі. Він запропонував мені йти добровольцем до Національної гвардії», – згадує Михайло Васильович.

Свого часу життя чоловіка вже було пов’язане з військовою службою. Доводилось побувати й у гарячих точках. До 24 лютого він знаходився на заслуженому відпочинку.

 «Я був військовим і мріяв про те, що мої сини також стануть захисниками своєї держави. Так тому і судилося статися. Старший син Іван служить в рядах Національної гвардії, а молодший Василь – в Збройних Силах України», – розповідає військовий.

Як і батько, обидва сини наразі виконують бойові завдання по обороні Одещини і хоча чоловік навіть не знає, де саме вони перебувають, але його тішить думка про те, що він з ними десь поруч.

«Звісно, переживаю за них. Коли чекаю чергове повідомлення, час здається тягнеться нескінченно. Але мені достатньо всього раз в день прочитати декілька слів: «тату, у мене все добре!» – одразу стає спокійніше», – зазначає гвардієць-доброволець.

Михайло Васильович упевнений в тому, що згуртованість українців, котрі стоять на захисті держави і можуть міцно тримати зброю в руках – дуже важлива і потужна зброя.

«Ми будемо нищити клятих ворогів аж поки не залишиться жодного із цих нелюдів! Нас неможливо зламати, тому що ми разом, ми боремося за правду, за добро, за те, щоб наші діти та онуки щасливо жили на землі своїх пращурів!», – говорить чоловік.

Зараз, у ці тяжкі часи, українці об’єдналися як ніколи. Вони творять не тільки свою історію, а й новітню історію світу. Всі відкинули свої різні політичні погляди, мовні питання та разом стали на захист своєї землі.

«Хочу, щоб моя країна була вільною, цивілізованою. Я і мої сини воюємо за свободу вибору. Свободу та справедливість. Тільки так! Перемога обов’язково буде за нами!», – із впевненістю говорить Михайло Васильович.

Сьогодні, на захисті України від російських окупантів, її міст та сіл, стоять різні люди. Стоять цілими сім’ями. Серед них професіональні військові, актори, програмісти, кулінари, інженери... Кожен захищає по-своєму, але всіх їх об’єднує одне – любов до Батьківщини.

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.