ДБР затримало довірених осіб Киви, які готували провокації із "тітушками" на Одещині

Під спецоперації із недопущення провокація російських спецслужб на 2 травня в Одесі затримали одного з довірених осіб колишнього нардепа Іллі Киви. На замовлення забороненої ОПЗЖ він готував провокації в Одесі та інших регіонах. 

Про це повідомляє прес-служба ДБР. 

Як було встановлено: він відповідав за збір «спортсменів» в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях та мітингах на території країни, на замовлення Киви.

Другий «помічник» Киви переховувався від правоохоронців на Закарпатті. Він відповідав за підбір «тітушок», які охороняли представників політичної партії «ОПЗЖ» під час масових заходів у Одеській та Київській областях. 

Під час акцій довірений Киви надавав вказівки, що саме робити учасникам, у тому числі і використання фізичної сили. Масові акції фінансувались представниками політичної партії «ОПЗЖ».

Наразі ДБР встановило три десятки «тітушок», яких керівництво політичної партії «ОПЗЖ» використовувало у якості силового блоку.

Перевіряється причетність всіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року.

Нагадаємо, що за зверненням Державного бюро розслідування суд надав дозвіл на заочне розслідування стосовно колишнього народного депутата України Іллі Киви за підозрою у держзраді.

Читайте також: Кива попросив притулок та громадянство у рф