Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

McDonald’s готується до відкриття своїх ресторанів в Україні

Мережа ресторанів McDonald’s готується відновити роботу своїх ресторанів в Україні. 

Про це в інтерв'ю Forbes повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова.

Проте наразі конкретних строків там не називають. 

Зазначається, що відкриття закладів може початися з серпня. Але в тому випадку, якщо будуть узгоджені питання безпеки.  Наразі мережа ресторанів працює над оновленням протоколів безпеки, перевіряючи локації на предмет наявності поряд бомбосховищ.

«Коли спрацьовує повітряна тривога, ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан — це міні-завод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів», — сказала вона.Бадрітдінова.

Водночас McDonald’s відновлює мережу поставок. За словами Юлії Бадрітдінової, більшість постачальників працюють, проте через зруйновану інфраструктуру певну категорі товарів доведеться закуповувати за кордоном, як от пакування, чи соки тривалого зберігання, соуси тощо. 

Зазначається, що зі 107 ресторанів McDonald’s від бойових дій постраждали дев'ять. Їх ремонтуватимуть після завершення війни. 

Нагадаємо, мережа закрила всі свої заклади в Україні ще 24 лютого.

Читати також

26.06.2022 Росія планує збільшити кількість своїх військ у Білорусі біля кордону з Житомирщиною та Рівненщиною

Керівництво установ та організацій Гомельської області попереджені про ймовірність повернення підрозділів ЗС РФ. Одночасно росіяни планують нарощування чисельності оперативно-тактичної авіації на території Білорусі. Офіційно – для проведення спільного патрулювання повітряного простору в рамках спільного навчально-бойового центру підготовки авіаційних підрозділів та підрозділів ППО. Для цього запланований переліт 10 літаків на аеродром Барановичі. Також з 22 червня на території Гомельської області тривають мобілізаційні навчання. Натомість анонсовані раніше у білоруських ЗМІ заняття з бойової підготовки з резервістами, не проводяться. Самих резервістів наразі використовують для проведення господарських робіт.