"Ми - просто витратний матеріал", - окупант розповів, що хоче вижити на війні

Українська розвідка перехопила розмову російського окупанта з дружиною, де той поділився своїми "враженнями" від війни в Україні. 

Росіянин розповідає дружині, що після наступу, війська окупантів наштовхнулись на потужну оборону ЗСУ:

"Там далі "зеленка", така сама як у нас, поля-ліси. Як вони там пиз… (на горіхи) отримали. Їм в місті простіше було. Там артилерія не так працює. А тут артилерія х… (довбає). Тут носа не витягнеш на передовій. І все. Вони як пиз… (прочуханки) отримали там, взагалі наш напрямок зараз ж… (армагеддон)".

Далі військовик згадує, що йому мали дати орден. Однак, за його словами, це для нього більше і не має значення.

«Найголовніше додому повернутися і щоб пацани теж цілі залишились. Бо хто зі мною поїхав, перша партія 7 людей залишилося з 60. У нас кожного дня поранені. Кожного дня вбиті. Кожного дня когось затрьохсотило. Людей пачками звідси везуть. В атаку йти це просто п… (страшно). Вони окопані сидять. У них там амбразури, у них бетоном все залито. У них окопи. Вони нас просто сидять і чекають. Вони нас просто розстрілюють».

Окупант констатує, що ставляться до них по скотськи: « Я в піхоті служу. Ми просто витратний матеріал. Тут всім по… (байдуже). Поранені лежать тижнями, яких треба терміново евакуювати».

Читайте також